نکات مهمی که برای خرید تاج گل باید بدانید!

راهنمای خرید تاج گل ، از کجا تاج گل بخریم؟

برای خرید تاج گل ۲ روش کلی وجود دارد که در مورد مزایا و معایب هر کدوم از این روش ها توضیح میدهیم. یک خرید حضوری یا تلفنی از گل فروشی های سنتی و یا دو سفارش اینترنتی  از گل فروشی های آنلاین از طریق سایت یا تلفن و واتساپ و تلگرام. در ادامه موضوع راهنمای خرید تاج گل با ما همراه باشید.

گل فروشی سنتی

خرید حضوری از گل فروشی سنتی شاید اولین گزینه ای باشد که به ذهن می رسد چون قبل از این تنها روش ارسال تاج گل بوده اما به نظر الان دیگه بهترین گزینه نیست. اما چرا و چطور ؟ گل فروشی های سنتی شاید از نظر فیزیکی به ما نزدیک باشند و ما از نزدیک آنها رو دیده باشیم و این ارتباط مستقیم و رو به رو به ما احساس اطمینان و اعتبار میدهد اما معایبی هم دارد. گل فروشی های سنتی مجبورند از قبل گل‌ها را خریداری و داخل مغازه و فروشگاه نگهدارند. و منتظر بمانند تا از مشتری سفارش دریافت کنند. و این باعث میشود معمولا گل ها کاملا تازه نباشند. از طرف دیگر هزینه اجاره و یا مالکیت مغازه ها و فروشگاه های تجاری این روزها به قدری بالاست که صاحب گل فروشی بسته به موقعیت گل فروشی خود ناچار هست هزینه زیادی از این بابت پرداخت کند. بنابراین ناچار هست هزینه سرسام آور ملک تجاری خودش را از طریق افزایش قیمت گل هایی که می فروشد تامین کند.

گل فروشی آنلاین

اما در روش دوم که خرید اینترنتی از گل فروشی های آنلاین هست. اگرچه ممکن است احساس کنید فرد خاصی را آنجا از نزدیک نمی شناسید و یا خرید اینترنتی برای شما کاری همراه با احساس ریسک کردن باشد و این به شما کمی احساس غریبی بدهد. اما خرید اینترنتی گل مزیت های زیادی هم دارد. از جمله اینکه دسترسی به گل فروشی های آنلاین بسیار راحت و سریع هست. تنوع محصولاتی که در گل فروشی های آنلاین ارائه می شود بالاست. از آنجایی که گل فروشی های آنلاین به صورت اینترنتی فعالیت میکنند هزینه های کمتری نسبت به مغازه های گل فروشی دارند و هزینه اضافی پرداخت نمی کنید. و دیگر اینکه گل فروشی های آنلاین مدرن تلاش بیشتری برای جلب رضایت شما دارند چون دوست دارند که مشتریان بیشتری جذب کنند.

دیجی گل