۱۰ ایده سورپرایز عاشقانه برای کسی که دوستش دارید

۱- خرید هدیه‌های متفاوت و دور از ذهن

همیشه برای سوپرایز عاشقانه لازم نیست تا هدیه‌های گران قیمت و گرانبها بخرید. برای اینکه بتوانید سوپرایز عشق خود را همیشه داشته باشید، گاهی لازم است تا کوچکترین چیزهایی را که او دوست دارد و هنوز برای خود نخریده است، خریداری نمایید! خریدن لباسی که خوشش آمده، لاک یا ماگی که پسندیده است، کتابی که قصد خرید آن را دارد، یا حتی خوراکی‌های دوست داشتنی او می‌تواند برای سوپرایز پسر و سوپرایز دختر مورد علاقه شما مناسب باشد.

۲ . ارسال گل آنلاین به صورت ناشناس

در شرایط کرونا که ممکن است نتوانید تعداد دفعاتی که یکدیگر را می‌بینید زیاد کنید، یا در صورتی که مشغله کار و درسی دارید و ممکن است کمتر با یکدیگر باشید، ایده سوپرایز عاشقانه می‌تواند به صورت ناشناس و آنلاین باشد. برای آن که کمتر به زحمت بیفتید، دسته گلی را به صورت آنلاین خریداری نمایید و آن را به محل کار یا منزل عشقتان بفرستید. این گزینه می‌تواند ایده مناسبی برای سوپرایز عشق شما باشد

۳ . استفاده از بسته بندی‌های زیبا و جذاب

هنگامی که می‌خواهید هدیه بدهید و ایده سوپرایز عاشقانه را در سر خود دارید، لازم است تا از بسته بندی‌های مناسب و متفاوت استفاده کنید. می‌توانید بسته بندی خود را درون تعداد زیادی پاکت قرار دهید تا ایده سوپرایز دوست پسر یا ایده سوپرایز دوست دختر شما، سریع لو نرود و او کمی معطل شود. به این ترتیب اشتیاق او برای دیدن سوپرایز عشقش بیشتر می‌شود.

۴ . نوشتن نامه و گذاشتن یادداشت بر روی کیف او

یکی دیگر از راهکارهایی که می‌توانید با آن سوپرایز دختر یا سوپرایز پسر مورد علاقه‌تان را رقم بزنید، استفاده از نامه‌ها و یادداشت‌های عاشقانه است. برای این کار می‌توانید روزی را برای خود مشخص کنید و برای او نامه‌ای بنویسید. مثلا یک روز در هفته یا یک روز درماه، یا شرایطی که عشق شما بهم ریخته است و نیاز به حمایت بیشتری دارد، خواندن کلمات دوستانه و محبت آمیز شما می‌تواند حال او را بسیار بهتر کند.

۵ . درست کردن آلبومی از عکس‌های نوستالوژی و قدیمی

گاهی لازم است تا به خاطرات قدیمی خود برگردید و با استفاده از آن‌ها ایده سورپرایز عاشقانه دوست دختر یا دوست پسر خود را رقم بزنید. استفاده از خاطرات و عکس‌های قدیمی و کنار هم گذاشتن این‌ها می‌تواند همسر، پارتنر یا هر فرد دیگری که او را دوست دارید ذوق زده و خوشحال کند.

۶ . جمع کردن موسیقی‌های خاطره انگیزتان در یک فایل

یک ایده سورپرایز عاشقانه دیگر می‌تواند جمع کردن موسیقی‌های دوست داشتنی و مشترک بین شما و پارتنر یا همسرتان باشد. یادآوری اولین آهنگی که با یکدیگرگوش دادید، با آن عاشق شدید و آن را برای همسر خود فرستادید، می‌توانید خاطرات زیبایی را به یاد شما بیاورد. خاطراتی که ایده سوپرازی دوست پسر، دوست دختر و همسر شما خواهد بود.

۷ . تهیه غذای مورد علاقه با تزئیات عاشقانه

غذای لذی و دوست داشتنی می‌تواند ایده سوپرایز دوست پسر شما باشد. ایده‌ای که برای او بسیار لذیذ و دوست داشتنی باشد. سوپرایز پسرها گاهی می‌تواند به همین سادگی باشد و با پختن غذای مورد علاقه و تزئین آن صورت گیرد. البته گفتنی است که این ایده می‌تواند برای سوپرایز دختر محبوبتان نیز پاسخگو باشد. برای او غذایی که دوست دارد را بپزید و با دستپخت خود او را شگفت زده کنید!

۸ . تهیه غیرمنتظره بلیط تئاتر، سینما، کنسرت یا سفر

گاهی لازم است تا پس از زمانی که هردو بسیار درگیر کار بوده‌اید، استراحت مناسبی را به خودتان بدهید. در این شرایط که ممکن است کمتر با یکدیگر بیرون رفته باشید، با توجه به علاقه و زمانی که دارید، ایده سوپرایز عاشقانه‌ خود را به اجرا در آورید و خیلی ناگهانی و یکباره بلیط سینما، تئاتر، کنسرت یا حتی سفر تهیه کنید!

۹ . شبیه سازی اولین دیدار در فضای تکراری

گاهی برای یادآوری روزهای دوست داشتنی که بر شما و رابطه‌تان گذشته است، می‌توانید از یادآوری اولین اتفاقت استفاده کنید. استفاده از شبیه سازی اولین دیدار شما می‌تواند ایده سوپرایز دوست پسر شما باشد. برای این کار می‌توانید به کافه یا هرجای دیگری که برای اولین بار یکدیگر را دیدید، بروید و خاطرات آن روز را به عنوان سوپرایز عشق خود استفاده کنید. به او یادآوری کنید و رابطه‌تان را محکم‌تر و عاشقانه‌تر از قبل پیش ببرید.

۱۰ . خواندن اشعار عاشقانه و دوست داشتنی برای او

گاهی برای سوپرایز دختر مورد علاقه‌تان، برای او اشعار زیبایی که به آن‌ها علاقه دارد را بخوانید. خواندن اشعار عاشقانه یک ایده سوپرایز عاشقانه برای دوست دختر است که می‌تواند بسیار دلچسب و دوست داشتنی باشد. البته از این مورد می‌توانید برای سوپرایز پسر دوست داشتنی خود نیز استفاده کنید. اگر به ادبیات و شعر علاقه داشته باشد که چه بهتر!

 

خلاصه نکات پایانی

اگر به دنبال استفاده از ایده سوپرایز عاشقانه‌ ای هستید تا در مناسب‌ها و روزهای بی‌مناسبت، همسر، پارتنر یا عشق خود را خوشحال کنید، مقاله‌ای که خواندید برای شما بود. در این مقاله به بررسی چندین راهکار مختلف برای ایده سوپرایز دوست دختر، دوست پسر، همسر و معشوق‌ پرداختیم. سعی کردیم تا با ارائه راهکارهایی جدید و نوین، به شما خلاقیت بیشتری ببخشیم و بتوانید به بهترین شکل ممکن رابطه‌تان را تقویت کنید. امید است با خواندن این مقاله توانسته باشید ایده‌های نابی را انتخاب کنید که در روزهای مختلف سال حال بهتری را برای رابطه و عشق خودتان بسازید.

دیجی گل